Výběrové řízení na akademické pracovníky

Děkan Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na tyto pozice:

1 místo odborného asistenta s Ph.D./CSc. na Katedru manažerské ekonomie.

Požadujeme

• VŠ vzdělání magisterského stupně.
  • Dosažený titul Ph.D./CSc. v ekonomických oborech.
  • Minimálně tříletá praxe při výuce ekonomických předmětů (mikroekonomie a makroekonomie výhodou).
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem. Znalost dalšího jazyka výhodou.

Náplň pracovní činnosti

• Výuka studentů bakalářského a magisterského stupně studia v českém, případně i v cizím jazyce, vedení kvalifikačních prací.
  • Účast na vědecké činnosti katedry, vlastní publikační činnost.
  • Spolupráce s ostatními členy katedry a fakulty.

Nabízíme

• Práci v přátelském prostředí na úspěšné fakultě prestižní české univerzity.

Předpokládaný nástup dle dohody na částečný nebo plný úvazek na dobu určitou jeden rok s možností změny na dobu neurčitou.

V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis, profesní životopis, přehled pedagogické, odborné/profesní, publikační činnosti a kopie dokladů o dosažených akademických a vědeckých titulech do 30 dnů od zveřejnění inzerátu emailem na klara.vackova@vse.cz.

Zveřejněno dne 12.4.2022

Zobrazit více informací