Informace ke státním závěrečným zkouškám z ekonomie

Katedra manažerské ekonomie (FPH) vypsala v únoru termíny státních závěrečných zkoušek z ekonomie na letní semestr.

Státní závěrečné zkoušky se do odvolání zatím nemohou konat (viz: https://www.vse.cz/aktuality/harmonogram-vyuky-a-zkouskoveho-obdobi-v-letnim-semestru-zustava-zachovan/)

Proto jsou dubnové termíny – 17. 4. a 27. 4. zrušeny. Studenti budou z termínu odhlášeni katedrou.

Bohužel v současnosti nemáme informace, od kdy bude umožněno konání státních závěrečných zkoušek. Další termín státních závěrečných zkoušek z ekonomie je vypsán na 15.5. Pokud bude umožněno jeho konání, termín proběhne. Pokud by v případě jeho konání student nepřišel (a to i bez udání důvodu), bude z termínu vyškrtnut, a to bez započítání pokusu. Pokud nebude možno mít v tento termínu státnice, budou studenti z termínu automaticky odhlášeni (opět bez započítání termínu).

Další termíny nebude katedra manažerské ekonomie vypisovat do té doby, než bude možno státní závěrečné zkoušky konat. Jakmile budeme mít další informace, zveřejníme je na stránkách katedry.