Dodatečné termíny na státnice z ekonomie v červnu

Jelikož se hromadí žádosti studentů (a to zejména těch, kteří teprve v tomto semestru naplnili podmínky pro přihlášení na SZZ z ekonomie) o možnost složení státní závěrečné zkoušky z ekonomie ještě v červnu, katedra vypíše dodatečné termíny.

Termíny na červen budou dodatečně vypsány na 22.6., 23.6., 24.6 a 26.6.  Tyto termíny jsou primárně určeny pro studenty, kteří naplnili podmínku (absolvovali předměty) ve zkouškovém období tohoto semestru.  Studenti, kteří tuto podmínku již naplnili v minulých semestrech měli dostatečné možnosti v minulosti – jen v květnu a červnu jsme rušili, a to jen pro EKS_M 115 míst, o které nebyl zájem.

Přihlašování na dodatečné červnové termíny bude v pondělí 8.6.: od 12,00.

Pro všechny termíny – bude omezena možnost se odhlásit z termínu. Omezení odhlášení bude provedeno i již na vypsané termíny, a to  do pondělí  8.6. do 9,00.